AI Academy & Usługi profesjonalne

Profesjonalna realizacja strategii AI w Twojej firmie uzyskana dzięki współpracy z Tobą w celu zaangażowania, podniesienia kwalifikacji, przekwalifikowania i aktywizacji wszystkich osób w Twojej organizacji, od kierownictwa wyższego szczebla po pierwszą linię

Sztuczna inteligencja (AI) to potężna i rozwijająca się dziedzina, która może odblokować wartość danych i znacząco przekształcić modele biznesowe, branże i nasze doświadczenie zawodowe. Działanie "w oparciu o dane" jako jednostka lub organizacja jest trudne. Przed firmami pojawiają się najróżniejsze różne wyzwania, w zależności od obecnej sytuacji organizacji.

Co firmy takie jak Amazon, Microsoft, Google, Facebook etc. robią inaczej?

Wplatają pozyskiwanie danych napędzane sztuczną inteligencją w DNA każdego produktu i procesu,, Takie działanie napędza nowe cyfrowe modele biznesowe

Każda firma w dowolnej branży może zrobić to samo. Osiągając w ten sposób niezwykłe wyniki.

Oferujemy holistyczną, w pełni zintegrowaną gamę programów i usług, które są potrzebne, aby wyposażyć Cię w umiejętności techniczne i ludzkie potrzebne do rozwoju w świecie opartym na sztucznej inteligencji.

Nasze usługi AI

Ocena gotowości AI

Ocena obecnego stanu zespołu lub organizacji i weryfikacja, czy jest on oparty o dane. Odpowie to na pytania, takie jak "od czego zacząć", "co musimy wiedzieć", "czy potrzebujemy dedykowanego zespołu", "jakich technologii użyć" itp.

Doradztwo w zakresie zarządzania sztuczną inteligencją

Opracowanie strategii AI, planu rozwoju pracowników, procesu planowania strategicznego, strategii partnerstwa, planu zarządzania zmianą, platformy cyfrowej i ram wykonawczych, które napędzają korporacyjną strategię AI.

Rozwój Akademii AI

Opracowywanie i wdrażanie strategicznie dopasowanych, wysokowydajnych i ukierunkowanych programów dostosowanych do unikalnych wymagań i priorytetów Twojej firmy. Dzięki naszej wysoce konfigurowalnej platformie, takie programy są bardzo skalowalne i mogą obejmować funkcje samooceny, testy praktyczne, sesje przygotowawcze do egzaminów, laboratoria edukacyjne, raportowanie i analizy itp.

Program nauczania i rozwój ścieżki edukacyjnej

Angażowanie, podnoszenie kwalifikacji i aktywizowanie wszystkich, od zarządu po pierwszą linię, jest kluczem do tworzenia nowych źródeł wartości korporacyjnej.

Zarządzanie

Mierzenie i zarządzanie wpływem na kluczowe wskaźniki wydajności organizacji i zespołów. Program nauczania i rozwój ścieżki edukacyjnej.

Szkoła biznesu i doradztwo

Pomoc w opracowywaniu odpowiednich przypadków użycia, które przyniosą wartość biznesową dla Twojej firmy. Sprawienie, żeby firma stała się napędzana danymi nie jest prostym zadaniem. Pomożemy Ci zaprojektować i uruchomić rozwiązania, które naprawdę błyszczą i zapewniają pożądany zwrot z inwestycji.

Usługi powiązane

Wszystko zależy od wizji i właściwego wykonania. Nasze usługi związane ze sztuczną inteligencją i uczeniem maszynowym pomogą Ci i Twojej organizacji poczuć się bardziej komfortowo w radzeniu sobie z licznymi wyzwaniami związanymi z "napędzaniem danych".

Więcej informacji