Szkolenia Fortinet

Jako autoryzowane centrum szkoleniowe Fortinet oferujemy oficjalny program Fortinet Network Security Expert (NSE).Autoryzowany program szkoleniowy Fortinet Network Security Expert (NSE)

Masz pytania dotyczące naszej oferty szkoleń Fortinet? Po prostu poinformuj nas o swoich wymaganiach za pomocą naszego formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas pod numer +48 22 639 25 42, a my z przyjemnością Ci doradzimy!

NSE 1 – Network Security Technology Foundations

Rozwiń podstawowe zrozumienie krajobrazu zagrożeń i perspektyw z kluczowych ról kierowniczych. Dowiedz się również, w jaki sposób osoby fizyczne mogą być bezpieczniejsze w Internecie dzięki osobistej świadomości bezpieczeństwa.

NSE 2 – Network Security Core Solutions

Odkryj rodzaje produktów bezpieczeństwa, które zostały opracowane w celu przeciwdziałania zagrożeniom omówionym w NSE 1.

NSE 3 – Network Security Advanced Solutions

Rozwiń umiejętności opisywania, w jaki sposób funkcje kluczowych produktów Fortinet rozwiązują problemy klientów.

NSE 4 - FortiGate Network Security Professional

Rozwijaj wiedzę, aby zarządzać codzienną konfiguracją, monitorowaniem i obsługą urządzeń FortiGate w celu wspierania polityki bezpieczeństwa sieci korporacyjnej.

Zalecane szkolenia NSE 4
!
!
!

NSE 5 – FortiGate Network Security Management & Analysis

Poznaj szczegółowy sposób wdrażania systemu zarządzania bezpieczeństwem sieci i analityki.

Zalecane szkolenia NSE 5
!
!
!
!

NSE 6 – Fortinet Advanced Products Professional

Zrozum produkty typu fabric, które uzupełniają FortiGate w celu zapewnienia głębszego i bardziej kompleksowego bezpieczeństwa sieci.

NSE 7 – Fortinet Troubleshooting Professional

Rozwijaj wiedzę w zakresie integracji produktów Fortinet w celu wdrażania i administrowania rozwiązaniami bezpieczeństwa sieci.

Zalecane szkolenia NSE 7
!
!

NSE 8 – Fortinet Network Security Expert

Zdobądź umiejętności projektowania, konfigurowania, instalowania i rozwiązywania problemów z kompleksowym rozwiązaniem bezpieczeństwa sieci w środowisku na żywo.


!