IT i zarządzanie projektem

ITIL, PRINCE2, Scrum, Scaled Agile i więcej

Oferujemy szeroką gamę programów szkoleniowych z zakresu IT i zarządzania projektami. Szkolenia przygotowują w optymalny sposób do uzyskania pożądanej certyfikacji i pomagają w skutecznym i pomyślnym ukończeniu projektów.


Szkolenie ITIL®

ITIL (IT Infrastructure Library) to globalny standard zarządzania usługami IT, a wiele organizacji IT korzysta z najlepszych praktyk ITIL. Szkolimy, jak zostać ekspertem ITIL i przygotowujemy do uzyskania certyfikatów ITIL.

ITIL® jest zastrzeżonym znakiem towarowym AXELOS Limited, używanym za zgodą AXELOS Limited. Logo Swirl™ jest znakiem towarowym AXELOS Limited, używanym za zgodą AXELOS Limited. Wszelkie prawa zastrzeżone.


Szkolenie PRINCE2®

Wejdź do świata skutecznej metody zarządzania projektami PRINCE2® (Projects in Controlled Environments) i zdobądź związany z nią certyfikat.

PRINCE2® jest zastrzeżonym znakiem towarowym AXELOS Limited, używanym za zgodą AXELOS Limited. Logo Swirl™ jest znakiem towarowym firmy AXELOS Limited, używanym za zgodą AXELOS Limited. Wszelkie prawa zastrzeżone.


Szkolenie Scrum

Scrum jest jednym z najbardziej znanych standardów zwinnych metod zarządzania projektami. Dzięki prostej strukturze i jasno określonym rolom, zasady mogą być szybko przyswojone, efektywnie wykorzystywane, a tym samym korzyści płynące ze zwinności mogą być szybko wykorzystane. Szkolimy, jak zostać Scrum Masterem i Product Ownerem.


Szkolenie Scaled Agile®

caled Agile, Inc. jest jednostką certyfikującą Scaled Agile Framework® (SAFe®). Program Certyfikacji Profesjonalnej zapewnia prawidłową, wiarygodną i spójną metodę oceny umiejętności, wiedzy i sposobu myślenia SAFe. Certyfikowani specjaliści SAFe są uznawani na całym świecie za ich zdolność do wspierania udanej transformacji organizacji w przedsiębiorstwa Lean-Agile.


Szkolenia firmowe

Nasi trenerzy z przyjemnością dostosują szkolenie do okoliczności, celów i wymagań Twojej firmy, a także do wcześniejszej wiedzy i umiejętności uczestników. Przeprowadzimy szkolenie dostosowane do Twoich potrzeb w jednym z naszych centrów szkoleniowych lub na miejscu w Twojej firmie

Po powiedz nam, czego potrzebujesz, a my przedstawimy Ci niewiążącą ofertę. Możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie pod numerem +48 22 639 25 42 lub wypełnić nasz formularz kontaktowy.