Szkolenia CompTIA

The Computing Technology Industry Association (CompTIA) to międzynarodowe stowarzyszenie branży IT. Rozpocznij lub rozwiń swoją karierę w branży IT dzięki niezależnemu od dostawcy certyfikatowi CompTIA. Dzięki W odpowiednimch kursomach najlepiej przygotujemy Cię do różnych egzaminów certyfikacyjnych.


Szkolenia Comptia

Masz pytania dotyczące naszych szkoleń CompTIA? Skontaktuj się z nami za pomocą naszego formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas pod numer: +48 22 639 25 42. Z przyjemnością Ci doradzimy!

Podstawy

CompTIA IT Fundamentals (ITF+)
CompTIA ITF+ pomaga profesjonalistom zdecydować, czy rozpoczęcie kariery w branży IT jest dla nich właściwą drogą; lub w celu uzyskania szerszego wglądu w świat IT.

CompTIA ITF+ Logo

!CompTIA A+ 220-1001 (A+1001)
CompTIA A+ 220-1001 zapewnia podstawowe umiejętności i informacje potrzebne do rozwiązywania problemów w sieciach i systemach operacyjnych, urządzeniach mobilnych i aspektach bezpieczeństwa.

!CompTIA A+ 220-1002 (A+1002)
CompTIA A+ 220-1002 jest przeznaczony dla osób, które chcą zdobyć podstawową wiedzę informatyczną i podejść do certyfikacji CompTIA A+.

CompTIA Network+ (NETWORK+)
CompTIA Network+ pomaga rozwijać karierę w infrastrukturze IT, która zajmuje się rozwiązywaniem problemów, konfiguracją i zarządzaniem sieciami.

CompTIA Network+ Logo

CompTIA Security+ (SECURITY+)
CompTIA Security+ to globalny certyfikat, który potwierdza podstawowe umiejętności potrzebne do wykonywania najważniejszych zadań związanych z bezpieczeństwem IT oraz do kontynuowania kariery w dziedzinie bezpieczeństwa IT.

CompTIA Security+ Logo

Infrastruktura

CompTIA Cloud+ (CLOUD+)
CompTIA Cloud+ demonstruje wiedzę wymaganą do pracy w centrach danych.

CompTIA Cloud+ Logo

CompTIA Linux+ (LINUX+)
CompTIA Linux+ potwierdza kompetencje wymagane od administratora systemu obsługującego system Linux na początku jego kariery.

CompTIA Linux+ Logo

CompTIA Server+ (SERVER+)
CompTIA Server+ weryfikuje, czy eksperci posiadają umiejętności niezbędne do pracy w dzisiejszych centrach danych lub środowiskach chmurowych.

CompTIA Server+ Logo

Bezpieczeństwo cybernetyczne

CompTIA Cybersecurity Analyst (CYSA+)
CompTIA Cybersecurity Analyst (CySA+) to certyfikat dla pracowników IT, którzy stosują analizę behawioralną w sieciach i urządzeniach w celu zapobiegania, wykrywania i zwalczania zagrożeń cyberbezpieczeństwa przy użyciu ciągłego monitorowania bezpieczeństwa.

CompTIA CySA+ Logo

CompTIA Penetration Testing (PENTEST+)
CompTIA PenTest+ jest skierowany do ekspertów ds. cyberbezpieczeństwa, którzy przeprowadzają testy penetracyjne i zarządzają lukami w zabezpieczeniach.

CompTIA Advanced Security Practitioner (CASP+)
CompTIA Advanced Security Practitioner (CASP) to idealny certyfikat dla ekspertów technicznych, którzy zamiast wykonywać tylko zadania kierownicze, nadal chcą zanurzyć się w technologii.

Inne

CompTIA Project+ (PROJECT+)
CompTIA Project+ zapewnia ekspertom biznesowym - zarówno z branży IT, jak i spoza niej podstawowe koncepcje niezbędne do skutecznego zarządzania małymi i średnimi projektami.


Aby dokonać rezerwacji, kliknij nazwę miejscowości lub opcję „Szkolenie online”. Nadchodzące gwarantowane terminy szkoleń CompTIA

SECURITY+ CompTIA Security+ Język szkolenia: Niemiecki Szkolenie online Strefa czasowa: Central European Summer Time (CEST)
CASP+ CompTIA Advanced Security Practitioner Język szkolenia: Niemiecki Szkolenie online Strefa czasowa: Central European Summer Time (CEST)
NETWORK+ CompTIA Network+ Język szkolenia: Italiano Szkolenie online Strefa czasowa: Central European Summer Time (CEST)
CYSA+ CompTIA Cybersecurity Analyst Język szkolenia: Niemiecki Szkolenie online Strefa czasowa: Central European Time (CET)
Data gwarantowana:   Fast Lane uruchamia wszystkie szkolenia oznaczone jako gwarantowane bez względu na liczbę uczestników. Wyjątek stanowią działania siły wyższej lub innych nieoczekiwane zdarzenia, takie jak np. wypadek lub choroba trenera, które uniemożliwią przeprowadzenie kursu.
Szkolenie Zdalne:   To jest kurs zdalny prowadzony przez instruktora