Szkolenie PRINCE2®

PRINCE2® (PRojects IN Controlled Environments)
to jedna z wiodących na świecie metod skutecznego zarządzania projektami.

Wejdź do świata opartej na procesach i skalowalnej metodologii zarządzania projektami i zdobądź odpowiedni certyfikat.

PRINCE2® jest zastrzeżonym znakiem towarowym AXELOS Limited, używanym za zgodą AXELOS Limited. Logo Swirl™ jest znakiem towarowym firmy AXELOS Limited, używanym za zgodą AXELOS Limited. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Szkolenia PRINCE2

Masz pytania dotyczące naszych ofert szkoleniowych? Po prostu poinformuj nas o swoich wymaganiach za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas: +48 22 639 25 42. Z przyjemnością doradzimy!

Poziom podstawowy Level

PRINCE2® 6th edition Foundation Premium (P2FOUND-P)
Uzyskaj przegląd zarządzania projektami zgodnie z metodyką PRINCE2 i przygotuj się specjalnie do certyfikacji PRINCE2 Foundation. Zapoznasz się z metodyką PRINCE2 za pomocą praktycznych przykładów i scenariuszy projektowych, dzięki czemu będziesz w stanie pracować w zespole zarządzającym projektami w oparciu o PRINCE2. Nasz kurs premium oferuje dodatkowe praktyczne przykłady, dalsze informacje na temat PRINCE2 Foundation, powtórkę najważniejszych tematów, a także dedykowane przygotowanie do egzaminu.

PRINCE2® 6th edition Foundation (P2FOUND)
Seminarium PRINCE2 - Foundation zawiera przegląd zarządzania projektami zgodnie z metodyką PRINCE2. Uczestnicy otrzymują ukierunkowane przygotowanie do certyfikacji PRINCE2 - Foundation. Podczas kursu zostaniesz wprowadzony do metodyki PRINCE2 za pomocą praktycznych przykładów i scenariuszy projektów, dzięki czemu będziesz mógł pracować w zespole zarządzającym projektami w oparciu o PRINCE2.

Poziom Praktyka

PRINCE2® 6th edition Practitioner (P2PRACT)
W tym szkoleniu szczegółowo omówiono PRINCE2. Korzystając z różnych scenariuszy, dowiesz się, jak zastosować metodę w projektach i jak skutecznie kontrolować fazy zarządzania. Seminarium optymalnie przygotowuje do egzaminu PRINCE2 Practitioner.

Szkolenia kompaktowe

PRINCE2® Compact 6th edition (P2COMP)
Ten kompaktowy kurs obejmuje zawartość PRINCE2 Foundation i PRINCE2 Practitioner. Kurs optymalnie przygotowuje do uzyskania dwóch odpowiednich certyfikatów.


Aby dokonać rezerwacji, kliknij nazwę miejscowości lub opcję „Szkolenie online”. Nadchodzące gwarantowane terminy szkoleń PRINCE2

P2FOUND PRINCE2® 6th edition Foundation Język szkolenia: Angielski Klantlocatie
Data gwarantowana:   Fast Lane uruchamia wszystkie szkolenia oznaczone jako gwarantowane bez względu na liczbę uczestników. Wyjątek stanowią działania siły wyższej lub innych nieoczekiwane zdarzenia, takie jak np. wypadek lub choroba trenera, które uniemożliwią przeprowadzenie kursu.