Fast Lane Academy

Rozwiązanie problemu globalnego niedoboru talentów

Cyfryzacja stanowi różnicę między przetrwaniem a porażką

Pod wpływem obecnego kryzysu niemal wszystkie firmy na całym świecie zdały sobie sprawę, że nie przetrwają bez przekształcenia się, choćby częściowego, w organizację cyfrową. Wywołało to ogromny ruch transformacji cyfrowej, w wyniku czego istniejąca luka talentów pogłębiła się.

Z drugiej strony, wiele osób traci pracę lub nie może jej znaleźć, ponieważ zmieniły się modele biznesowe i/lub niektóre sektory gospodarki ucierpiały bardziej niż inne.

Łączymy talenty z firmami potrzebującymi ekspertów

W tej sytuacji w Fast Lane jesteśmy bardzo dumni z naszego wkładu w pomoc gospodarce i społeczeństwu w radzeniu sobie z tymi wyzwaniami. Nasza specjalna konfiguracja jako firmy konsultingowej i edukacyjnej pozwala nam prowadzić firmy w ich cyfrowej podróży, zapewniając jednocześnie wymaganych ekspertów do wykonania pracy.

Nasze programy dla talentów oferują unikalne rozwiązanie, aby zapełnić wyżej wspomnianą lukę talentów., a Ze względu na rosnące zapotrzebowanie i obecną sytuację gospodarczą zdecydowaliśmy rozszerzyć nasze programy i połączyć je w Fast Lane Academy.

Programy dla talentów to nie tylko programy edukacyjne. Kandydaci muszą złożyć wniosek i przejść rygorystyczny proces selekcji, żebyśmy mogli upewnić się, że mają odpowiednią osobowość i nastawienie do programu. Kandydaci są z góry dopasowywani do swojego przyszłego pracodawcy. Gwarantuje to, że inwestycja przyniesie firmie certyfikowanych, wysoko wykwalifikowanych ekspertów, których poszukują. Po przyjęciu, studenci są mentorowani przez cały program, aby zaspokoić ich indywidualne potrzeby, wyzwania związane z nauką itp., zapewniając w ten sposób, że osiągną pożądane wyniki i będą w stanie przyczynić się do realizacji projektów transformacji cyfrowej natychmiast po ukończeniu programu.


Więcej informacji dla firm

Szukasz wykwalifikowanych i certyfikowanych ekspertów dla swojej firmy? Wybierzemy kandydatów z naszej puli talentów i wykształcimy ich zgodnie z Twoimi potrzebami.

Aktualne programy dla talentów
AWS Talent Program
Microsoft Talent Program
Cyber Security Talent Program


Więcej informacji dla kandydatów

Chcesz być aktywną częścią obecnej rewolucji przemysłowej, czyli gospodarki cyfrowej? Zostań certyfikowanym specjalistą w ciągu kilku miesięcy.

Dowiedz się więcej i aplikuj teraz


Program obsługi

Wybierasz kandydatów z naszej puli talentów, którzy są odpowiedni dla Twojej organizacji.

Po wyborze jednego lub większej liczby kandydatów, zostaną oni zatrudnieni przez Twoją organizację jako stażyści i zostaną zapisani do wybranego programu edukacyjnego. Wszystkie programy obejmują:

  • Warsztaty obejmujące indywidualne obszary tematyczne i indywidualny coaching
  • Kompleksowe materiały do samodzielnej nauki
  • Rozszerzony dostęp do naszych systemów edukacyjnych w celu wykonywania praktycznych ćwiczeń
  • Indywidualny coaching i mentoring podczas całego programu
  • Bieżącą ocenę w celu weryfikacji postępów
  • Przygotowanie do oficjalnych certyfikatów i ich uzyskanie
  • Bieżący monitoring i raportowanie


FAQ

Zebraliśmy już najczęściej zadawane pytania. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dodatkowych porad.


Referencje

Od wielu lat z powodzeniem prowadzimy programy rozwoju talentów.

Please type in the words below correctly to verify you are human.