Cyfrowe rozwiązania edukacyjne

Przyspieszenie wyników biznesowych

Pierwszy zawsze oznacza tego, kto idzie do przodu

W świecie skoncentrowanym na oprogramowaniu i usługach pracownicy są największym atutem firmy. Ale tylko wtedy, gdy są na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami i technologiami. Oznacza to nieustanną edukację.

Dysponujemy środkami i doświadczeniem, aby opracowywać rozwiązania szkoleniowe, które przynoszą dokładnie takie wyniki, jakich potrzebujesz, i które pomogą w osiągnięciu celów ważnych dla Twojej organizacji. Nasze rozwiązania są dostępne dla studentów w dowolnym miejscu, czasie i w dowolny sposób. Jest to niezbędne do wspierania organizacji na wszystkich poziomach zmian cyfrowych.

Frau sitzt vor Laptop


Przyjęcie cyfryzacji

Konsumenci używają urządzeń cyfrowych do wszystkiego, od zakupów, przez bankowość, po zamawianie taksówki. Aby pozostać na bieżąco, pracownicy muszą stale utrzymywać i rozwijać swoje umiejętności. Stanie w miejscu oznacza pozostawanie w tyle. Aby osiągnąć cele edukacyjne na dużą skalę, konwencjonalne metody oparte na nauce stacjonarnej nie będą działać.

Cyfrowe rozwiązania edukacyjne

Umożliwienie zrównoważonego uczenia się na dużą skalęHolistyczne podejście do nauki

Firmy zawsze musiały się dostosowywać, ale w erze cyfrowej ta adaptacja musi być szybsza niż kiedykolwiek wcześniej. Aby wykorzystać wszystkie dostępne możliwości, firma musi być elastyczna, co ma kluczowe znaczenie w procesie uczenia się. Ten nowy, zdigitalizowany świat przyniósł zmianę w stylach uczenia się, wymuszając holistyczne spojrzenie na naukę z różnymi podejściami do uczenia się. Dlatego, aby rozwijać umiejętności na dużą skalę, oferujemy programowe i skoncentrowane na chmurze podejście do edukacji.

Uczniowie uczą się we własnym tempie i mają dostęp do różnych zdalnych działań, w tym wirtualnego laboratorium i dedykowanego wsparcia ze strony wykwalifikowanych ekspertów. Jeśli masz zespół i chcesz przyspieszyć wdrażanie nowych technologii, nasze usługi hybrydowe można dostosować do konkretnych biznesów cele.


Koncentracja na wynikach

Kompleksowe rozwiązania w celu zapewnienia głębokich umiejętności i uczenia się na dużą skalę. Zaczynamy od szczegółowej oceny Twoich potrzeb edukacyjnych. W oparciu o Twoje cele zaprojektujemy najbardziej wydajny i skalowalny system, który obejmuje szeroką gamę zasobów i modalności. Aby mieć pewność, że cele zostaną osiągnięte, nasi doświadczeni menedżerowie ds. obsługi klienta dbają o rozwiązania przez cały cykl życia, od początku do końca.

Podróż edukacyjna skoncentrowana na platformie

Nasz portal edukacyjny jest centralnym miejscem wspierającym wszystkie elementy i działania w procesie uczenia. Służy jako centrum dla każdej osoby używającej platformę.

Oparcie o dane

W miarę postępów programu wszystkie wyniki nauki są dokumentowane: osiągnięcia, miejsca do poprawy, punkty zainteresowania itp. Wykorzystując wszystkie te dane, iteracje oparte na analizie i dostosowania programu pomagają zwiększyć efektywność uczenia się i zmaksymalizować ogólny sukces.

Zarządzane usługi szkoleniowe

Jeśli szukasz długotrwałego, niewymagającego konserwacji i przejrzystego rozwiązania w zakresie rozwoju personelu, nie szukaj dalej. Dzięki MTS możesz zaplanować wszystkie działania szkoleniowe w sposób długoterminowy i zoptymalizowany pod względem kosztów. Zapewniamy centralny system rezerwacji, który zarządza wszystkimi ofertami, ułatwiając życie.


Umożliwiają naukę na dowolną skalę, w dowolnym miejscu, czasie i na dowolnym urządzeniu.

Portale niestandardowe

Rozproszone zespoły, strefy czasowe, kultury, języki, czas wprowadzenia na rynek i ewolucja technologii to tylko niektóre z wyzwań, przed którymi stoi dziś organizacja, która próbuje upewnić się, czy wszyscy pracownicy są zawsze na bieżąco i mają potrzebne wykształcenie.

Odpowiednia platforma edukacyjna jest jednym z kluczy do sukcesu, ponieważ umożliwia dostosowaną do potrzeb naukę w dowolnym czasie, miejscu i na dowolnym urządzeniu. Jesteśmy tutaj, aby wspierać Cię w zakresie wyboru i integracji odpowiedniego systemu, a także dostosowywania, wdrażania treści, zarządzania i raportowania.

Fast Lane Digital – klucz do sukcesu

Wykorzystując całe nasze doświadczenie, opracowaliśmy przyszłościową, cyfrowo zoptymalizowaną platformę: Fast Lane Digital.

Nasza własna interaktywna platforma edukacyjna oferuje płynny dostęp do szerokiej gamy cyfrowych produktów edukacyjnych. Nie polegamy na jednym systemie zarządzania nauczaniem; stworzyliśmy elastyczną kombinację różnych aplikacji, które zapewniają bezpośredni dostęp do wszystkich elementów cyfrowej podróży edukacyjnej.

Dla klientów korporacyjnych, którzy potrzebują własnego portalu, oferujemy Digital Skills Cloud: markowe prywatne portale z niestandardowymi ścieżkami edukacyjnymi, które są łatwe do zaprojektowania i wdrożenia, co czyni je idealnym narzędziem do wspierania inicjatyw edukacyjnych. Digital Skills Cloud ułatwia hostowanie niestandardowych, hybrydowych ścieżek szkoleniowych i dostarczanie ich uczestnikom. Zapewnia bogate doświadczenie edukacyjne, które wykorzystuje szereg działań edukacyjnych i technik dostarczania, w tym samodzielny e-learning, laboratoria praktyczne i wirtualną klasę.

Digital Skills Cloud to produkt SaaS, który działa na platformie Fast Lane Digital. Portale DSC są wdrażane w ramach naszej istniejącej infrastruktury platformy i mogą być dostępne globalnie, przez całą dobę.


Do naszych partnerów branżowych należą:


Wciągające i angażujące doświadczenia dostosowane do odbiorców

Czasami dokładnie wiesz, jakiego rodzaju szkolenia potrzebujesz, a innym razem wiesz tylko, jakie wyniki musisz osiągnąć. Mamy środki i doświadczenie, aby opracować szkolenie, które przyniesie dokładnie takie wyniki, jakich potrzebujesz i osiągnie cele, które mają znaczenie dla Twojej organizacji. asze rozwiązania docierają do studentów w dowolnym miejscu, czasie i w dowolny sposób. Aby szybko i skutecznie tworzyć najwyższej jakości produkty i rozwiązania edukacyjne, wykorzystujemy zwinne metody opracowywania różnych rodzajów rozwiązań edukacyjnych, takich jak ćwiczenia laboratoryjne, e-learning, mikrolearning, materiały do szkoleń prowadzonych przez instruktorów, oceny i seminaria internetowe.

Agile Development


Hosting i usługi programistyczne dla niestandardowych środowisk szkoleniowych

Nasza wyjątkowa usługa hostingowa oferuje konfigurowalne, wysoce skalowalne, bezpieczne, niezawodne rozwiązanie oparte na przeglądarce, w tym środowisko laboratoryjne symulujące rzeczywiste scenariusze. Globalna sieć jest dostępna 24 godziny na dobę i oferuje dedykowane wsparcie na żywo, dzięki czemu możesz bezpiecznie uczyć się w dowolnym czasie i miejscu.

Scenariusze hostingu laboratoriów

Scenariusz 1

Prowadzenie ćwiczeń laboratoryjnych skalowalnych do 10 000 studentów.

Scenariusz 3

Prowadzenie szkoleń z zakresu bezpieczeństwa w rzeczywistych warunkach, które nie są możliwe do zrealizowania ze względu na wewnętrzne regulacje danego środowiska.

Scenariusz 2

Prowadzenie szkoleń z zakresu bezpieczeństwa w rzeczywistych warunkach, które nie byłyby możliwe przy użyciu własnej infrastruktury.

Scenariusz 4

Obsługa predefiniowanego środowiska rozwoju oprogramowania na całym świecie w bezpiecznym środowisku.

Cykl życia usług (Services Lifecycle)


Projekt rozwiązania

Zarządzane programy i niestandardowe rozwiązania. Twoi pracownicy, Twój wybór. Dopasowane rozwiązania od projektu do wdrożenia.

Zarządzanie sukcesem klienta

Bieżące konsultacje i indywidualne wsparcie, zapewniające kontrolę. Dodajemy naszą wiedzę do Twoich celów.

Usługi techniczne

Oferujemy szeroki zakres usług, od wdrożeń po dostosowania i integracje.


Usługi zarządzane

Usługi konserwacji, wsparcia i administracji pozwolą Ci skupić się na tym, co najważniejsze: Twojej firmie. Pozwól nam robić to, co jest naszą podstawową kompetencją. Nigdy nie stoimy w miejscu, zawsze jesteśmy elastyczni i na bieżąco.To tylko niektóre z ponad 1000 firm, które powierzyły nam swoje potrzeby edukacyjne.Referencje i inicjatywy

Microsoft MCP Exam Center

Więcej →

AI Academy

Więcej →

Microsoft Energy Core Hackathons

Więcej →Czy stoisz przed wyzwaniem zakwalifikowania swoich pracowników do cyfryzacji?

Chętnie umówimy się na spotkanie i doradzimy indywidualnie w zakresie naszych rozwiązań i usług edukacyjnych. Po prostu poinformuj nas o swoich potrzebach za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas.

+48 22 639 25 42