Hack Academy

Przyszłość nauczania opartego na wyzwaniach!

Witamy w Hack Academy

Nasze programy Hack zostały zaprojektowane dla uczestników tak, aby współpracowali w zespołach i pod nadzorem ekspertów merytorycznych, zagłębiali się w wyzwania i opracowywali unikalną strategię lub rozwiązanie.

Hacki są świetnym sposobem na zwiększenie kreatywności zawodowej i wyrażania siebie poprzez wykorzystanie najbardziej innowacyjnych i technologicznych rozwiązań.Hack Academy Welcome

Korzyści z hakowania

  • Nowe znajomości: Poznaj entuzjastów z branży, którzy mają te same zainteresowania, co Ty! Hack Academy to najlepszy sposób na naukę ramię w ramię z naszymi ekspertami tematycznymi / trenerami, którzy przekazują swoją wiedzę i doświadczenie. Dajemy programistom i programistkom możliwość połączenia swojej wiedzy i zdobycia wybitnych osiągnięć w obszarze ich zainteresowań. Jest to również idealny sposób na efektywny networking.

  • Współpraca: Pracuj u boku osób myślących podobnie! w Dzięki temu pogłębisz swoją wiedzę, i osiągniesz swoje zawodowe cele.. Hack Academy zwiększy Twoje umiejętności komunikacyjne i pokaże Ci, jak praca zespołowa może pomóc w osiągnięciu wielkich rzeczy.

  • Innowacje Jednym z głównych celów hackathonów jest rozwijanie nowych pomysłów, tak więc każdy hackathon jest miejscem, w którym rodzi się innowacja. To najbardziej efektywne środowisko do rozwiązywania problemów i najbardziej odpowiednie miejsce do rozwijania nowych pomysłów. Na domiar złego, hacki są zazwyczaj miejscem, gdzie powstają koncepty zupełnie nowych produktów.

Akademia Hack

Inspiracja, innowacyjność, kreatywność i produktywność


Praca zespołowa sprawia, że marzenia się spełniają!

OpenHack to unikalny sposób na podniesienie kwalifikacji pracowników, klientów i partnerów firmy Microsoft. Uczestnicy pracują w zespołach i mierzą się ze złożonymi i wymagającymi pełnego zaangażowania wyzwaniami, które uczą ich aktywnej współpracy.

OpenHack pomoże Ci:

  • Zdobyć umiejętności i wiedzę potrzebną do niezbędnych wdrożeń w ramach Twojej organizacji
  • Nawiązać kontakty z kolegami z branży i innymi profesjonalnymi programistami z dużych przedsiębiorstw, a także z inżynierami Microsoftu.
  • Uczestniczyć w rozmowach technicznych z ekspertami branżowymi.
  • Skorzystać z ograniczonej liczby sesji planowania z ekspertami firmy Microsoft nad własnymi projektami w miejscu pracy.


Przyspiesz swoją drogę do certyfikacji Azure dzięki Fast Lane

W ciągu ostatniego roku zaobserwowaliśmy znaczącą zmianę w sposobie, w jaki ludzie chcą się uczyć i konsumować wiedzę. Odeszliśmy od tradycyjnych zajęć stacjonarnych, mając świadomość znacznego wzrostu zapotrzebowania na bardziej wciągającą, praktyczną i dynamiczną formę nauki.

Czym jest program Hack the Cert™?

Program Fast Lane Hack the Cert™ przekształca tradycyjne kursy ILT (Instructor-Led Training) w celu pogłębienia rozwoju umiejętności, jak również przyspieszenia procesu certyfikacji. Program buduje zdolności zespołowe, ponieważ uczestnicy pracują w zespołach nad rozwiązywaniem rzeczywistych problemów biznesowych, które są opracowane w celu wzmocnienia celów egzaminacyjnych, jak również wykazania rzeczywistych wyników biznesowych. Program Hack the Cert™ zapewnia autentyczne umiejętności i wiedzę, które można wykorzystać bezpośrednio w miejscu pracy.


Zdobądź nową wiedzę na temat tworzenia, wdrażania i uruchamiania aplikacji na Microsoft Azure!

Microsoft Azure Adventure Day to interaktywne, zespołowe doświadczenie edukacyjne, które pozwala uczestnikom przetestować i nauczyć się nowych umiejętności w rzeczywistym, pozbawionym ryzyka, wymagającym, ale przyjemnym środowisku. Uczestnicy pracują jako zespoły DevOps w fikcyjnej firmie, aby poradzić sobie z coraz bardziej złożonymi wyzwaniami bez zapewnionej instrukcji działania. Subject Matter Experts są dostępni, aby pomagać i, w razie potrzeby, poprowadzić zespoły.

Progam dzieli się na sześć fazskupionych wokół wdrażania, skalowania, zarządzania zmianami, monitorowania, bezpieczeństwa i optymalizacji kosztów.
"Podobała mi się przyjazna atmosfera i wszyscy pracujący jako jedna jednostka. To naprawdę sprawiło, że doświadczenie było przyjemne podczas nauki w tym samym czasie. Trener był bardzo pomocny i uprzejmy, gdy nasza grupa była ewentualnie skierowała się w złym kierunku, aby sprowadzić nas na właściwe tory."

Uczestnik Hack"Zaangażowanie i minimalne rozproszenie uwagi oraz sposób, w jaki musieliśmy pracować znacznie bliżej siebie, aby rozwiązać problemy. Pracowaliśmy jako jednostka nad konkretnym problemem i tkwiliśmy w nim jako zespół, dopóki nie został rozwiązany - w naszym konkretnym przypadku myślę, że to naprawdę pomogło tym więcej miejsca na poszerzanie umiejętności, aby dowiedzieć się więcej."

Uczestnik Hack"To wciąż jest bardzo wspólne podejście, nawet jeśli jest wirtualne. Posiadanie mieszanki ludzi oznaczało, że tam, gdzie jedna osoba miała doświadczenie, była w stanie prowadzić grupę, wraz z podziałem na zadania."

Uczestnik Hack

Ostatnie raporty o Akademi Hack


Microsoft OpenHack

Learn more →


Hack the Cert

Dowiedz się więcej →


Azure Adventure Day

Dowiedz się więcej →Szukasz szkolenia opartego na Hack'u dla siebie lub swojego zespołu?

Zapraszamy do kontaktu z nami, aby omówić Twoje potrzeby i podpowiedzieć, jak możemy wspierać rozwój Twoich umiejętności.

+48 22 639 25 42
info@hectorfastlane.pl