Szkolenia Splunk

Rozwiązania Splunk zapewniają wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoje cyfrowe projekty odniosły sukces. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz cyfryzację, czy urodziłeś się w chmurze, będziesz mógł wprowadzać innowacje z pewnością siebie. Wszystko dzięki specjalnie zaprojektowanym rozwiązaniom opartym na sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym.


Ścieżki edukacyjne Splunk oparte na rolach

Przy tak obszernej liście dostępnych szkoleń, niektórzy studenci nie wiedzą, od czego zacząć (lub na czym skończyć!). Właśnie dlatego opracowaliśmy ścieżki szkoleniowe, które zapewniają studentom wszystko, czego potrzebują, aby stać się prawdziwymi ekspertami w wybranej dziedzinie.

Ścieżki edukacyjne Splunk są oparte na produktach i funkcjach Splunk. Ścieżki szkoleniowe nie koncentrują się na certyfikacji, ale na przygotowaniu pracowników do określonej roli zawodowej. ( opisy certyfikatów).

Masz pytania dotyczące naszej oferty szkoleń Splunk? Skontaktuj się z nami za pomocą naszego formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas pod numer +48 22 639 25 42 a my z przyjemnością Ci doradzimy!


Splunk Fast Start Program

Moduły wprowadzające

Przed rozpoczęciem którejkolwiek z poniższych ścieżek szkoleniowych opartych na rolach należy ukończyć następujące podstawowe moduły e-learningowe:

LUB

Rola Search Expert

Ścieżka szkoleniowa Search Expert oferuje moduły uczące pisania wydajnych wyszukiwań, wykonywania korelacji, tworzenia wizualizacji oraz wykorzystywania dokładnych wyszukiwań i odnośników.

Rola Knowledge Manager

Moduły ścieżki szkoleniowej Knowledge Manager uczą tworzenia obiektów wiedzy, w tym odnośników, modeli danych i różnych typów pól. Ponadto nauczysz się tworzyć pulpity nawigacyjne i dodawać dane wejściowe do filtrowania.

Rola Data Science Analyst

Moduły ścieżki szkoleniowej „Data Science Analyst” uczą pisania wydajnych i zoptymalizowanych wyszukiwań w celu wyodrębnienia analiz z danych. Ścieżka obejmuje uczenie maszynowe, analizę transakcji i przewidywanie. Zawiera również moduły pomagające budować i wykorzystywać obiekty wiedzy, w tym modele danych i wyszukiwania.

Rola Splunk Cloud Administrator

Ścieżka edukacyjna Splunk Cloud Administrator oferuje moduły dla administratorów do zarządzania danymi wejściowymi i konfiguracjami w chmurze Splunk Cloud.

Rola Splunk Enterprise Administrator

Ścieżka szkoleniowa „Splunk Enterprise Administrator” uczy pojęć, zadań i najlepszych praktyk w zakresie instalowania, konfigurowania i zarządzania wdrożeniem, a także wdrażania zmiennych danych.

Rola Splunk Enterprise Architect

Ścieżka szkoleniowa „Splunk Enterprise Architect” uczy pojęć i najlepszych praktyk w zakresie określania rozmiaru, skalowania i wdrażania Splunk w organizacji.

Rola Splunk Enterprise Developer

Ścieżka szkoleniowa "Splunk Enterprise Developer" uczy, jak wykorzystać możliwości Splunk Web Framework, tworzyć bogate, interaktywne pulpity nawigacyjne i formularze oraz pakować obiekty wiedzy Splunk do dystrybucji w całej organizacji.

Rola SOC Analyst (Enterprise Security)

Ścieżka szkoleniowa SOC Analyst przygotowuje analityków bezpieczeństwa do korzystania ze Splunk Enterprise Security (ES) i Mission Control. Studenci będą używać ES do identyfikowania i śledzenia incydentów bezpieczeństwa, analizowania zagrożeń bezpieczeństwa, korzystać z analiz predykcyjnych i wykrywać zagrożenia.

Rola SOC Administrator (Enterprise Security) Cloud

Moduły ścieżki szkoleniowej SOC Administrator uczą administratorów bezpieczeństwa konfigurowania i zarządzania Enterprise Security w chmurze Splunk Cloud.

Rola SOC Administrator (Enterprise Security) On-Prem

Moduły ścieżki szkoleniowe SOC Administrator uczą administratorów bezpieczeństwa konfigurowania i zarządzania Enterprise Security na platformie Splunk Enterprise.

Rola SOAR Administrator (Phantom)

Ścieżka szkoleniowa Administratora SOAR uczy, jak zainstalować i skonfigurować SOAR oraz realizować zadania związane z orkiestracją i automatyzacją poprzez opracowywanie SOAR playbook-ów.

Rola IT Analyst (IT Service Intelligence)

Ścieżka szkoleniowa IT Analyst uczy analityków korzystania z funkcji Splunk IT Service Intelligence, takich jak Service Analyzer, Notable Events Review, Glass Tables, Deep Dives, Alerts KPI i.t.d

Rola IT Administrator (IT Service Intelligence) Cloud

Ścieżka szkoleniowa IT Administrator uczy administratorów konfigurowania i zarządzania „Splunk for IT Service Intelligence” (ITSI) w chmurze Splunk Cloud.

Rola IT Administrator (IT Service Intelligence) On-Prem

Ścieżka szkoleniowa IT Administrator uczy administratorów instalacji, konfiguracji i zarządzania Splunk for IT Service Intelligence (ITSI) na platformie Splunk Enterprise.

Rola Splunk Observability

Ścieżka szkoleniowa „Observability” dla „Site Reliability Engineer” (SRE), DevOps i programistów obejmuje poszczególne moduły, które uczą podstawowych umiejętności w zakresie monitorowania infrastruktury, zarządzania wydajnością aplikacji, obserwatora dziennika, syntetyki, monitorowania rzeczywistych użytkowników i na wezwanie.

 

Wszystkie moduły szkoleniowe Splunk

Krótkie fragmenty materiałów szkoleniowych, które można zarezerwować jako pojedyncze moduły.