Seminaria internetowe Fast Lane

Wszystkie aktualne webinaria i nagrania na ekscytujące tematy.

Zarejestruj się teraz za darmo!

Fast Lane zawsze poszukuje ekscytujących tematów, które możemy zaprezentować naszym klientom podczas bezpłatnych seminariów internetowych. Jeżeli masz pytania lub sugestie, skontaktuj się z nami.

Bieżące webinaria


Bezpłatne szkolenia z podstaw Google Cloud
Świetna oferta dla wszystkich nowicjuszy — zarejestruj się teraz!

Nasi koledzy z USA mają dla Ciebie ekscytujące seminaria internetowe na temat aktualnych tematów i technologii. Kliknij baner i wybierz preferowanego dostawcę oraz preferowany czas. Jak zawsze rejestracja jest bezpłatna. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

>> Current webinars


Nagrania

Przegapiłeś seminarium internetowe? Nie ma problemu, nagraliśmy to dla Ciebie. Poniżej znajdziesz wszystkie nagrane seminaria internetowe posortowane według dostawców.


Amazon Web Services

AWS Partner Network Training Partner Logo

Fast Lane prezentuje ekscytujące seminaria internetowe na tematy AWS, od devopsu po rozwój i architekturę. Wszystkie moduły są częścią certyfikatu AWS. To świetna okazja, aby uzyskać wgląd w swoją następną certyfikację AWS.Google Cloud

Google Cloud Partner Logo Przegapiłeś naszą serię webinarów? Nie martw się. Tak czy inaczej, chcielibyśmy dać Ci wgląd w Google Cloud Platform! Poniżej znajdziesz nasze nagrania seminariów internetowych Google Cloud na różne tematy, od zarządzania dostępem do tożsamości, przez cybernety, po bezpieczeństwo.Red Hat

Red Hat Advanced Training Partner Authorized Reseller Logo

Poniżej znajdziesz nagrania poprzednich webinarów Red Hat.Inne nagrania

W ramach Fast Lane „On-Demand” znajdziesz więcej nagranych seminariów internetowych prowadzonych przez naszych kolegów z USA. Życzymy dobrej zabawy!

>> Fast Lane "On-Demand"