O Fast Lane

Światowi eksperci w zakresie szkoleń i doradztwa technologicznego

Grupa Fast Lane działa globalnie, w ponad 60 krajach, dostarczając szkolenia w zakresie technologii, biznesu i sprzedaży. Świadczymy również kompleksowe usługi doradcze w zakresie Chmury, Cyberbezpieczeństwa, Transformacji Cyfrowej and Mobilności. Fast Lane jest autoryzowanym partnerem szkoleniowym firm AWS, Aruba, Arista, Barracuda, Cisco, Fortinet, Google, IBM, ISC2, Kaspersky, Linux Foundation, Microsoft, NetApp, Oracle, Palo Alto, Pivotal, Red Hat, SUSE, Symantec, Veritas, VMware i innych wiodących dostawców. W rezultacie może pochwalić się dużą pulą ekspertów merytorycznych, którzy pomagają organizacjom w osiąganiu ich celów transformacji cyfrowej, jakiekolwiek by one nie były. Fast Lane oferuje również własne programy szkoleniowe dotyczące najnowszych trendów technologicznych.

Regionalne biura Fast Lane znajdują się w Warszawie, Monachium, Cary/NC, Panamie, Lublanie, St. Petersburgu, Singapurze i Dubaju/ZEA.


Obecność na całym świecie

z wysokiej klasy ośrodkami szkoleniowymi w 60 krajach na całym świecie

Dowiedz się więcej

Wielokrotne nagrody

od dostawców takich jak AWS, Cisco, Microsoft, Google, VMware

Dowiedz się więcej

Doświadczone MŚP

z ponad 19 000 połączonych certyfikatów

Dowiedz się więcejNasze usługi w skrócie

Szkolenia

Prowadzimy programy szkoleniowe i warsztaty w naszych najnowocześniejszych ośrodkach szkoleniowych na całym świecie, jednocześnie mając możliwość prowadzenia szkoleń na miejscu w Twojej lokalizacji. Jako dostawca zarządzanych usług szkoleniowych dla dużych międzynarodowych firm lub dla większych projektów kwalifikacyjnych, świadczymy również dodatkowe usługi, takie jak analiza wymagań kwalifikacyjnych, oceny, opracowywanie i wdrażanie planów szkoleniowych, wsparcie i administrowanie projektami certyfikacyjnymi, opracowywanie programów nauczania, planowanie , logistyka, kontrola jakości i raportowanie.

Dowiedz się więcej


Metody dostarczania
 • Szkolenia stacjonarne
 • Szkolenia typu online prowadzone przez instruktora
 • Szkolenia typu FLEX – połączenie szkoleń stacjonarnych i szkoleń typu online
 • Szkolenia na miejscu i dostosowane do potrzeb klienta
 • E-Learning
 • Nauka mieszana i hybrydowa
 • Mobilne Nauczanie


Konsultacje

Nasze niezależne od dostawców usługi doradcze mogą pomóc w szerokim zakresie zagadnień, od przeprowadzania wstępnych analiz i ocen po projektowanie przyszłościowych rozwiązań informatycznych. Posiadamy duże doświadczenie w zarządzaniu i realizacji projektów technologicznych dla partnerów oraz bezpośrednio dla klientów. Łącząc nasze podstawowe usługi szkoleniowe i doradcze, możemy również zapewnić szkolenie w miejscu pracy i chętnie pomagamy specjalistom / zespołom klienta na miejscu.

Dowiedz się więcej

Technologie i rozwiązania
 • Transformacja cyfrowa
 • Chmura
 • Sieci
 • Bezpieczeństwo cybernetyczne
 • Bezprzewodowość i mobilność
 • Nowoczesne miejsce pracy
 • Centrum danych


Usługi w chmurze

Każda sytuacja klienta wymaga dokładnej oceny i planowania, aby zmaksymalizować jego podróż do chmury. Jako doświadczony partner trzech hiperskalarnych firm AWS, Google i Microsoft możemy szkolić i podnosić umiejętności Twoich pracowników, jednocześnie pomagając Ci w realizacji Twojej strategii chmury.

Dowiedz się więcejCyfrowe rozwiązania edukacyjne
Nauka jako usługa (LaaS)

Transformacja cyfrowa wraz z ewolucją stylów uczenia się stworzyła potrzebę holistycznego spojrzenia na uczenie się. Learning-as-a-Service to programowe i skoncentrowane na chmurze podejście edukacyjne, które pomaga w rozwijaniu umiejętności na dużą skalę. Projektujemy indywidualne plany nauki, które łączą elementy fizyczne i wirtualne komponenty, aby pomóc Ci osiągnąć cele w ramach codziennych zobowiązań i budżetu.

Platforma jako usługa (PaaS)

Inwestycja w cyfrową platformę edukacyjną jest przedsięwzięciem o dużym znaczeniu, które może mieć wpływ na całą organizację. Fast Lane może zapewnić techniczne, operacyjne i użytkowe wsparcie dla wielu systemów platform edukacyjnych, z naciskiem na Open edX i nasz dynamiczny ekosystem cyfrowej nauki Fast Lane LIVE.

Dowiedz się więcejMasz pytania dotyczące naszych usług?

Po prostu poinformuj nas o swoich wymaganiach za pomocą formularza kontaktowego olub zadzwoń do nas pod numer +48 22 639 25 42. Chętnie Ci doradzimy!

Stay in touch with us
Facebook Logo Twitter Logo Xing Logo Youtube Logo LinkedIn Logo