Cisco CyberOps

Usługi szkoleniowe i certyfikacje

Cisco Partner Logo

Hector Fast Lane stoi na pierwszej linii cyberbezpieczeństwa, umożliwiając wysoko wykwalifikowanemu personelowi dostarczanie wiedzy na temat bezpieczeństwa przed, w trakcie i po ataku. Zapotrzebowanie j na specjalistów posiadających wiedzę i umiejętności umożliwiające wykrywanie zagrożeń cybernetycznych i reagowanie na nie, zarządzanie incydentami związanymi z bezpieczeństwem, automatyzację zadań związanych z bezpieczeństwem i zabezpieczanie poufnych informacji w Twojej organizacji, jest teraz większe niż kiedykolwiek wcześniej. Jesteśmy tutaj, żeby stworzyć najlepiej wykwalifikowany zespół i żeby chronić Twój cyfrowy biznes.

Nowe i zaktualizowane ścieżki certyfikacji CyberOps


!Zaktualizowano: Cisco Certified CyberOps Associate (CCNA)

Dopiero zaczynasz budowanie umiejętności Cisco CyberOps?

Nowo zaktualizowany program certyfikacji !Cisco Certified CyberOps Associate przygotuje Cię do ról zawodowych na poziomie stowarzyszonym w centrach operacji bezpieczeństwa (SOC- security operations centers). Program zawiera jedno szkolenie i jeden egzamin, które obejmują podstawowe umiejętności, procesy i wiedzę niezbędne do zapobiegania, wykrywania, analizowania i reagowania na incydenty związane z cyberbezpieczeństwem w ramach zespołu SOC.

Nowe tematy obejmują: modele kontroli dostępu do zasobów cyfrowych, analizę i interpretację złośliwego oprogramowania, identyfikację chronionych danych oraz zrozumienie kluczowych wskaźników SOC w celu przyspieszenia wykrywania i powstrzymywania naruszeń.


Nowe wydanie: Cisco Certified CyberOps Professional (CCNP)

Skorzystaj z okazji, aby przeszkolić się ijako jedna z pierwszych osób zdobyć najnowszy certyfikat CyberOps Professional. Uzyskanie certyfikatu Cisco Certified CyberOps Professional potwierdza zaawansowane umiejętności na poziomie starszego analityka w centrum operacyjnym bezpieczeństwa (SOC) i znajmość obszarów takich jak reagowanie na incydenty, bezpieczeństwo w chmurze i innych związanych z aktywną ochroną bezpieczeństwa.

Podstawowe tematy obejmują: proces reagowania na incydenty i playbooki, zaawansowana reakcja na incydenty, analiza zagrożeń, koncepcje kryminalistyki cyfrowej, gromadzenie i analiza dowodów oraz zasady inżynierii wstecznej, oprócz głębokiego nurkowania w protokołach i technikach cyberbezpieczeństwa.


Z ostatniej chwili: Cisco Certified CyberOps Expert

Najwyższy poziom wiedzy CyberOps, Cisco Certified CyberOps Expert, będzie przeznaczony dla technicznych liderów cyberbezpieczeństwa i wybitnych inżynierów. Data premiery zostanie ogłoszona.Szkolenia Cisco CyberOps


Nasz zespół wielokrotnie nagradzanych certyfikowanych instruktorów Cisco Systems (CCSI) zapewnia najbardziej aktualne szkolenia Cisco CyberOps:

Associate Level:

Professional Level:

  • Performing CyberOps Using Cisco Security Technologies (CBRCOR) (Coming soon)
  • Conducting Forensic Analysis and Incident Response Using Cisco Technologies for CyberOps (CBRFIR) (Coming soon)

Dowiedz się więcej o szkoleniach Cisco

Inne usługi bezpieczeństwa cybernetycznego Cisco


Architektura bezpieczeństwa i produkty Cisco: Usługi

Bezpieczeństwo to ciągły proces. Pracujesz nad budowaniem przyszłości i walczysz o jej bezpieczeństwo. Potrzebujesz pracowników chronionych w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu. Cyfrowe miejsce pracy, w którym każda część Twojej infrastruktury jest bezpieczna, a obciążenia są zabezpieczone niezależnie od tego, gdzie są uruchomione. T Skorzystaj z pomocy w opracowaniu właściwej strategii ochrony swojego cyfrowego biznesu. Pomożemy Ci z pełnym portfolio produktów i rozwiązań zabezpieczających Cisco.

Dowiedz się więcej


Cyber Security Talent Academy

NNowe produkty zabezpieczające z inteligentniejszymi i bardziej elastycznymi technologiami są wypuszczane w coraz szybszym tempie. Dlaczego więc wciąż musimy nadrabiać zaległości? Ponieważ bezpieczeństwo to coś więcej niż tylko produkt, to umiejętność! Rosnąca luka w umiejętnościach w zakresie bezpieczeństwa sprawia, że rekrutacja i utrzymanie wykwalifikowanych pracowników staje się coraz trudniejsze.

Z powodu globalnej luki w umiejętnościach oferujemy kompleksową, wielopoziomową Akademię Talentów Cyber Security, program wsparcia pod parasolem Fast Lane Next Generation Talent Academies.


Szkolenie z zakresu cyberbezpieczeństwa dla wielu dostawców

Hector Fast Lane oferuje szeroką gamę szkoleń z zakresu bezpieczeństwa dla wielu dostawców, które zapewniają specjalistom IT wiedzę i umiejętności potrzebne do zabezpieczenia i ochrony krytycznej infrastruktury i systemów danych.

Dowiedz się więcej o szkoleniach z zakresu cyberbezpieczeństwa