Dzisiejsze wiodące organizacje przyjmują nowe strategie cyfrowe, aby uprościć procesy i przekształcić swoją działalność. Potrzebujesz inteligentnej, bezpiecznej sieci. Dzięki niej będziesz mógł przyspieszyć cyfrową transformację, zapewniając dostęp do dowolnej aplikacji w ciągu kilku minut i zyskasz doskonałą świadomość tego, co uderza w Twoją sieć, bez uszczerbku dla bezpieczeństwa.

Cisco® Digital Network Architecture (DNA) to otwarta, rozszerzalna, oparta na oprogramowaniu architektura, która przyspiesza i upraszcza operacje sieciowe przedsiębiorstwa. Automatyzacja Cisco DNA opiera się na kontrolerze sieci definiowanej programowo (SDN), bogatej analizie kontekstowej, wirtualizacji sieci i nieograniczonej skalowalności chmury. Dzięki produktom i rozwiązaniom Cisco DNA, takim jak SD-Access, bezpieczeństwo sieci i SD-WAN, możesz dołączyć do nowej ery sieci.

Sieć Intuicyjna.

Dzięki ekskluzywnemu portfolio kursów Cisco i Fast Lane zaspokajamy wszystkie potrzeby szkoleniowe. Kliknij poniżej, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat naszych kursów związanych z DNA lub skontaktuj się z nami, aby omówić Twoje wymagania szkoleniowe.

Oferujemy szeroki wachlarz usług, od przedsprzedaży po wdrożenie, w szczególności związane z SD-Access i SD-WAN.