Cisco

Usługi profesjonalne

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w technologiach Cisco, globalnej obecności i setkom, jeśli nie tysiącom ekspertów, Hector Fast Lane jest doskonałym partnerem w zakresie wszelkiego rodzaju usług związanych z Cisco.

Wszystkie usługi profesjonalne


Główne obszary technologiczne


Application-Centric Infrastructure (ACI)

Cisco Application Centric Infrastructure (ACI) to rozwiązanie sieciowe definiowane programowo, ułatwiające automatyzację centrum danych z elastycznością aplikacji. Pomaga ono zautomatyzować udostępnianie sieci, usługi aplikacji, zasady bezpieczeństwa, podsieci klientów i rozłożenie obciążeń. Cisco ACI zapewni Twojej firmie znaczące korzyści. Abyś mógł szybko czerpać korzyści z rozwiązania Cisco ACI, oferujemy kompleksowe portfolio usług. Usługi te zapewniają porady ekspertów, które umożliwiają osiągnięcie celów biznesowych i technicznych.
Więcej informacji


DevNet

Automatyzacja oprogramowania umożliwia dostosowywanie rozwiązań, co prowadzi do zróżnicowanych ofert cyklu życia. Integratorzy systemów z możliwościami DevNet mają najlepszą pozycję, aby pomóc klientom w ich cyfrowej transformacji. Jednak integratorzy nie zawsze dysponują odpowiednią liczbą lub różnorodnością wymaganych zasobów. W Hector Fast Lane mamy wiele zasobów DevNet we wszystkich obszarach technologii i chętnie je udostępniamy, na przykład w ramach naszych usług Expert 4 Hire lub Mentored Install Services.
Więcej informacji


Nowa generacja sieci bezprzewodowych

Kolejną generacją sieci bezprzewodowych jest Wi-Fi 6, znany również jako 802.11ax. Standard ten bazuje na mocnych stronach 802.11ac, jednocześnie zwiększając wydajność, elastyczność i skalowalność. Pozwala to nowym i istniejącym sieciom zwiększyć szybkość i pojemność. FastLane dysponuje zespołem ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu, wdrażaniu i rozwiązywaniu problemów z sieciami bezprzewodowymi.
Więcej informacji


Technologia optyczna

Jako lider technologii optycznej od prawie 20 lat, Hector Fast Lane zbudował zespół ekspertów i inżynierów optycznych odpowiedzialnych za różne usługi, w tym projektowanie, instalację, konserwację, szkolenia i warsztaty.
Więcej informacji


Architektura bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo to ciągły proces. Pracujesz nad budowaniem przyszłości i walczysz o jej bezpieczeństwo. Potrzebujesz pracowników chronionych w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu. Cyfrowe miejsce pracy, w którym każda część Twojej infrastruktury jest bezpieczna, a obciążenia są zabezpieczone, niezależnie od tego, gdzie są uruchomione. korzystać z pomocy w opracowaniu właściwej strategii ochrony swojego cyfrowego biznesu.
Więcej informacjiSoftware-Defined Access (SDA)

Oferujemy usługi Cisco Software-Defined Access (SD-Access), architekturę nowej generacji dla sieci korporacyjnych. W połączeniu z architekturą Cisco Digital Network Architecture (Cisco DNA) korzysta ze scentralizowanego kontrolera w celu zapewnienia struktury zarządzania. Ta struktura upraszcza udostępnianie sieci, administrowanie zasadami opartymi na grupach dla użytkowników i zapewnia telemetrię, która pomaga identyfikować problemy i zapewniać działania naprawcze.
Więcej informacji


Software-Defined WAN (SD-WAN)

Możliwości SD-WAN można zastosować jako wirtualną nakładkę na bieżące połączenie WAN firmy, które obecnie zazwyczaj jest oparte na MPLS. Architektura SD-WAN może łączyć zdalne biura i centra danych, optymalizując wydajność sieci za ułamek kosztów korzystania wyłącznie z MPLS. Przedsiębiorstwa szukają rozwiązania SD-WAN, aby zmniejszyć liczbę fizycznych urządzeń wymaganych do obsługi aplikacji i obniżyć koszty utrzymania technologii wdrożonej w oddziałach.
Więcej informacji


Tetration Analytics

W dzisiejszym środowisku szybkiego wdrażania i mobilności aplikacji, ruch sieciowy odbywa się głównie ze wschodu na zachód, a centra danych stają się coraz bardziej złożone. Bez pełnego wglądu w ruch sieciowy dział IT ma trudności z pełnym zrozumieniem dokładnych wzorców komunikacji między aplikacjami i wdrażaniem zasad między różnymi poziomami aplikacji.

Cisco Tetration zapewnia pełen wgląd w Twoje centrum danych i środowiska chmurowe, który wcześniej nie był możliwy
Więcej informacji


Usługi szkoleniowe Cisco


Hector Fast Lane zapewnia pełen zestaw zasobów szkoleniowych Cisco dla specjalistów IT. Nasz program szkoleń Cisco, od kursów na poziomie podstawowym po wysokiej klasy certyfikaty specjalistyczne, został opracowany z myślą o potrzebach wszystkich poziomów umiejętności i osiąganie celów zawodowych. Ponadto każdy kurs Cisco jest prowadzony przez certyfikowanych instruktorów Cisco Systems (CCSI) firmy Fast Lane, dzięki czemu nasi kursanci otrzymują najdokładniejsze instrukcje na najwyższym poziomie

Więcej informacji o szkoleniach Cisco